BZ WBK Leasing

18 grudnia
20:27 2011

Leasing to stosunkowo nowa forma zaciągania pożyczek, a mimo to tu zdążyła już zebrać wielu zwolenników. Klient noszący się z zamiarem zaciągnięcia pożyczki z banku, musi stanąć przez wyborem, co lepsze kredyt, czy leasing?

Mimo że pozornie leasing i kredyt są do siebie bardzo podobne to jednak zawierane są na zupełnie różnych umowach. Obecnie wiele banków jak i firm trudniących się tylko w tym zakresie oferuje zaciągnięcie leasingu.
Leasing od kredytu rożni się tym, że leasingowany przedmiot w trakcie jego użytkowania nie jest naszą własnością. Dopiero po spłacie ostatniej raty leasingowej, stajemy się jego pełnoprawnymi właścicielami. Wszystko jednak zależy do rodzaju leasingu na jaki się zdecydowaliśmy. W przypadku kredytu, przedmiot na, który pożyczyliśmy pieniądze należy do nas, jednak w przypadku nie spłacania rat, bank może zaspokoić swoje należności, odbierając nam kredytowany przedmiot.
Jak więc wybrać dobry i tani leasing? Warto skorzystać z rankingów, które klasyfikują najlepsze produkty na rynku. Przeglądając kilka podobnych zestawień możemy wybrać kilka najlepiej punktowanych propozycji.

BZ WBK leasing.

Każdy kto zaznajomił się już z kilkoma rankingami mógł zauważyć, że jedna z wiodących marek na rynku jest bz wbk leasing. Jest to spółka kapitałowa, która działa w ramach Banku Zachodniego. Spółka świadczy usługi od dziesięciu lat i cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. A dzieje się to dlatego, że bz wbk leasing oferuje produkty dostosowane do potrzeb osób zainteresowanych zaciągnięciem leasingu. Trafianie w gusta klientów z pewnością się drogą do sukcesu. I tak leasing mogą zaciągać zarówno przedsiębiorstwa firmy jak i wole zawody takie jak weterynarze. Przedmiotem leasingu może być w zasadzie wszystko, sprzęt medyczny, pojazdy, maszyny robotnicze. Wszystko zależy od wykonywanego fachu.