Kredyty dla firm

ING Bank Śląski Pożyczka dla Przedsiębiorców - wariant z zabezpieczeniem

ING Bank Śląski

Pożyczka dla Przedsiębiorców - wariant z zabezpieczeniem

Marża: 2.50 %

Prowizja: 0.00 PLN

Opis oferty
Maksymalna kwota kredytu500000 PLNMinimalna kwota kredytu to 10 000 PLN, maksymalna to 1 200 000 (do 500 tys bez zabezpieczenia)
Minimalny okres prowadzenia firmy 6 miesięcyMinimalny wymagany okres działania firmy to 6 miesięcy.
Przeznaczenie kredytu Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel.
Jednostki mogące skorzystać z kredytu Z kredytu mogą skorzystać jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki jawne, spółki cywilne i spółki partnerskie, które rozliczają się na uproszczonych zasadach księgowości, komornicy.
Koszt kredytu
Minimalna marża 2.50 %Podana rata została skalkulowana dla pożądanej wysokości kredytu przy założeniu minimalnej marży banku. W celu osiągnięcia wysokiej rzetelności i porównywalności ofert porównywarka podaje oprocentowanie konstruowane w oparciu o stałą marżę (zarobek banku) oraz aktualną, rynkową stawkę WIBOR (może się ona różnić od stawki stosowanej przez bank). Może to być przyczyną istnienia różnić w wysokości rat podawanych w danym momencie przez bank oraz porównywarkę, jednak umożliwia świadome podjęcie optymalnej decyzji finansowej.
Oprocentowanie nominalne 4.29 %
Oprocentowanie rzeczywiste 4.38 %
Miesięczna rata 869.08 PLN
Prowizja za rozpatrzenie wniosku 0.00 PLN
Prowizja przygotowawcza 0.00 PLNProwizja za przyznanie kredytu: w zależności od wybranego wariantu cenowego: 0 zł lub 2,5% min 200 zł
Prowizja od niewykorzystanych środków 0.00 %Bank nie pobiera prowizji od niewykorzystanych środków.
Wcześniejsza spłata 0.00 %Bank nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę.
Dodatkowe informacje
Podstawa przyznania kredytu Oświadczenie Zaświadczenie ZUS, US , biznes plan nie są wymagane
Zabezpieczenie kredytu Tak Bank wymaga zabezpieczenia wtedy, gdy kwota przewyższa oferowany limit lub firma prowadzi działalność krócej niż 12 miesięcy.
Odnawialny Nie  
Ubezpieczenie kredytu Nie Ubezpieczenie jest nieobowiązkowe; skorzystanie z ubzpieczenia dobrowolnego Bezpieczny Biznes z NN powoduje obniżenie marży kredytowej o 0,5 pp.
Forma prowadzenia rozliczeń z US Bank akceptuje następujące formy rozliczeń z US: karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów, podatek zryczałtowany.
Plusy
  • Bank nie wymaga ubezpieczenia.
  • Brak konieczności przygotowywania biznes planu.
Minusy
  • Minimalny okres prowadzenia firmy wynosi 6 miesięcy