Top 5 najlepszych kont oszczędnościowych: marzec 2015 Leasing 

Top 5 najlepszych kont oszczędnościowych: marzec 2015

Top-5-najlepszych-kont-oszczędnościowych:-marzec-2015

Lokując swoje środki na koncie oszczędnościowym, warto poznać top 6 najlepszych kont oszczędnościowych oferowanych przez banki we wrześniu 2014. Dzięki temu z pewnością oszczędzanie stanie się o wiele bardziej efektywniejsze.

 

Decydując się na oszczędzanie pieniędzy w oparciu o konta oszczędnościowe, warto przed podpisaniem umowy z bankiem, zapoznać się z kilkoma konkurencyjnymi ofertami, aby wybrać najlepszą i najkorzystniejszą. W tym celu warto skorzystać z różnego rodzaju porównywarek, w tym między innymi z porównywarki Comperia.pl. Oto top 6 najlepszych kont oszczędnościowych oferowanych przez banki we wrześniu 2014 roku.

Bank Smart i oprocentowanie 3,5 proc.

Jedną z atrakcyjniejszych ofert września 2014 roku na rynku kont oszczędnościowych przedstawił bez wątpienia Bank SMART. Rachunek oszczędnościowy SMART Procent poza atrakcyjnym oprocentowaniem rzędu 3,5 proc., posiada nieograniczony dostęp do konta dzięki specjalnej aplikacji mobilnej. Niestety, podobnie jak w przypadku większości kont oszczędnościowych, za przelewy zewnętrzne i wypłaty z konta należy zapłacić prowizję (tyko pierwsza wypłata jest darmowa). Konieczne jest również założenie osobistego konta w banku SMART.

Bank Millenium i 3,1 proc. na nowe środki

Drugie miejsce na liście zajmuje konto oferowane przez Bank Millenium z oprocentowaniem 3,1 proc., jednak zgodnie z ofertą produktową, korzystne oprocentowanie obowiązuje jedynie przez 122 dni od momentu dokonania przez klienta pierwszej wypłaty z konta. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, tak i tu, trzeba założyć konto osobiste (na szczęście nie jest ono obwarowane dodatkowymi opłatami z tytułu otwarcia i prowadzenia).

Konto BGŻOptima bez dodatkowych obwarowań

Kolejne miejsce w klasyfikacji kont oszczędnościowych września 2014 r. zasłużenie zajmuje konto BGŻOptima z oprocentowaniem na poziomie 3 proc. W tym przypadku nie musimy korzystać obowiązkowo z dodatkowych produktów banku. Jedynym mankamentem jest brak jego oddziałów.

Konto Oszczędnościowe GetinOnline

Wolne od dodatkowych opłat konto oferowane przez GetinOnline oprocentowane jest na poziomie 4 proc. W ramach promocji oprocentowanie dotyczy kapitału do 10 000 zł do końca 2016 r. W przypadku tej oferty, pierwsza w miesiącu wypłata z konta jest darmowa, następne będą obarczone prowizjami, zgodnie z cennikiem banku. Tak jak w przypadku Banku BGŻOptima, GetinOnline nie posiada swoich oddziałów. Wymagane jest posiadanie Konta Optymalnego.

Related posts